Projekto
vystytojas
rinkitės
butą
KITI MERKO
PROJEKTAI

Privalumai

 • Gamtos kaimynystė:

  Miško apsuptis. Namai toli nuo miesto ir greitkelių triukšmo, todėl galėsite mėgautis grynu oru, ramybe ir paukščių čiulbėjimu.
  Nepabostantis metų laikų kaitos grožis. Pavasarį ir vasarą – įkvepianti žaluma, rudenį – įvairiaspalvių lapų žaismas, o žiemą – po langais spindinti Kalėdų eglutė.
  Gamtos ir miesto harmonija. Tai ideali vieta ieškantiems kaimo ramybės ir miesto civilizacijos derinio.


 • Žalia ir šiuolaikiška:

  Šiuolaikiškai įrengtos saugios žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo takai ir suoleliai poilsiui. Kol vaikai dūksta kieme, galima patogiai įsitaikius skaityti knygą, o norint aktyviau praleisti laiką – su visa šeima važinėtis dviračiais.
  Graži aplinka. Žalios vejos, įvairiaspalvės gėlės ir dekoratyviniai krūmai harmoningai įsilies į bendrą aplinką ir kasdien teiks džiaugsmo akims.
  Dviračių takai. Šiltuoju metų laiku galėsite mėgautis ežero gaiva, nes dviračių takais lengvai pasieksite Žaliuosius bei Gulbinų ežerus.


 • Šviesa ir jaukumas:

  Dideli ir erdvūs balkonai. Patogiame minkštasuolyje geriama rytinė kava, popietės poilsis su įdomia knyga ar ramybė stebint besileidžiančią saulę suteiks kasdienybei romantišką atspalvį. Šiltuoju metų laiku balkonuose galima gurkšnoti kavą, vakarieniauti ar net sportuoti – erdvės čia tiek daug, jog nesunkiai sutalpinsite treniruokį, vaiko vežimėlį bei stalą su minkštasuoliais.
  Viršutinių aukštų butai – su židiniais. Šaltais žiemos vakarais jaukumo suteiks atpalaiduojantis ugnies spragsėjimas.
  Natūrali šviesa. Namai suprojektuoti taip, kad visi butai gautų kuo daugiau natūralios šviesos, o pro langus ir balkonus atsivertų miško vaizdas.


 • Kokybė ir komfortas:

  Mažaaukštė statyba. Keturių aukštų namai suteiks atgaivos pavargusiems nuo daugiaaukščių namų džiunglių.
  Racionalus išplanavimas. Sumaniai išnaudotas kiekvienas buto kampelis, nėra ilgų koridorių, kolonų ar nereikalingų nišų.
  Namai toli vienas nuo kito. Dideli atstumai suteiks ramybės ir privatumo, o vakarais nereiks rūpintis užtraukti užuolaidų.


 • Patogumas ir saugumas:

  Patogus susisiekimas. Miesto centras lengvai ir greitai pasiekiamas nuosavu automobiliu (7 min. važiuojant Geležinio Vilko gatve) ir visuomeniniu transportu (artimiausia stotelė – vos už 200 m), netoliese yra prekybos centras.
  Pirmojo aukšto butai, orientuoti į miško pusę, turės tiesioginį išėjimą į lauką. Tai itin patogu šeimoms su mažais vaikais – lauke saugiai žaidžiantis vaikas bus visuomet matomas ir pasiekiamas.
  Sandėliukas ir automobilių stovėjimo aikštelės. Yra galimybė įsigyti sąndėliuką, kuriame patogu laikyti ne tik dviračius ar kitą sporto įrangą, bet ir uogienes. Bus įrengtos dvi namo gyventojų automobiliams skirtos aikštelės – antžeminė ir požeminė – todėl neteks sukti galvos, kur saugiai palikti savo transporto priemonę.


1 2 3 4 5